VOLEJTE +420 774 965 727

Fuerta - výstavba rodinných řadových domů

Projekt Fuerta čili výstavba řadových rodinných domů je realizován v atraktivním prostředí bývalého statku Dubany č. p. 9. Je to místo protkané nádhernou přírodou spolu s dlouhou historií, kdy první zmínky o tomto areálu jsou ze 14. století. Původně se zde nacházela tvrz, která byla postupně přestavena na dosavadní stav. Areál splňuje veškeré požadavky na moderní a ekologické bydlení – má vlastní přípojku elektrické energie a plynovodu, splaškovou kanalizaci a vodovod. K areálu vede veřejná asfaltová komunikace. Dovedete si představit pro moderní bydlení ideálnější místo?

Řadové rodinné domy jsou rozděleny do několika stavebních objektů (B, C a D). Objekty „B“ a „C“ jsou rekonstrukcí stávajících budov, ostatní budovy jsou novostavby, které vzniknou na místě již odstraněných staveb tak, aby v areálu zůstala zachována myšlenka vnitřního rezidenčního dvora a na vás tak dýchla historie a atmosféra toho nádherného místa.

Tyto budovy jsou rozčleněny do 17 řadových rodinných domů. Součástí záměru je i zhotovení infrastruktury k 6 stavebním pozemkům pod areálem. Tento projekt vás nadchne origálním pojetím a nesrovnatelnou nabídkou druhu a standardu bydlení, který zde regionálně na realitním trhu není.

Obec Dubany se nachází jihozápadně od Pardubic, pouhých 7,5 km od centra města. Přitom nabízí klid a především nádhernou přírodu. Nepropásněte tak jedinečnou šanci na splnění vašeho snu o bydlení pro vás a vaší rodinu. Z areálu bývalého panského statku vznikl projekt rodinných domů, které splňují všechny nejmodernější nároky pro život.

Aktuální rozložení investovaného kapitálu v tomto projektu

Celkové náklady na projekt: 95 051 550 Kč

 

Výnos z investovaných prostředků v této oblasti pro FGV Investment a.s. je 14 % p.a.

 

Chci více informací

3 hlavní pilíře,

na kterých nejvíce zhodnocujeme peníze našich klientů

Výroba tepla

Pomocí promyšlené modernizace tepláren, které sami provozujeme, dosahujeme během celého roku stabilních zisků.

Program plynový kotel

Zákazníkům, kteří si z nejrůznějších důvodů nemohou pořídit vlastní plynový kotel, nabízíme službu plynový kotel v ceně plynu.

Development

Hlad po kvalitním bydlení je stále větší. Výstavbou v lokalitách, o které je zájem, zhodnocujeme úspěšně peníze našich klientů.

Kontaktujte nás