VOLEJTE +420 774 965 727

Energetika

Energetika je naší základní oblastí investic. Investujeme do nezávislých zdrojů jako jsou kotelny teplárny a další výroba tepla. Velkou výhodou tohoto projektu je, že firma má stabilní příjem z vyrobeného tepla po celý rok a dobu kontraktu cca 5 - 7 let. Dále financujeme program CP kotel, který je zaměřen na výrobu tepla v jednotlivých domácnostech.

Především pak program CP kotel, jak je vidno i v galerii, je ideální možností pro lidi, kteří nemají volné finanční prostředky, jak získat nový značkový plynový kotel. Navíc díky spolupráci s energetickou společností Gas International mohou lidé "rozmělnit" náklady na pořízení nového kotle do měsíčních plateb za plyn. Jedná se tak o ideální investiční produkt.


Program CP kotel Gas International s.r.o.

Jedná se o financování plynových kotlů do domácností. Průměrná hodnota jednoho kotle na domácnost je 65 642 Kč. Instalované kotle jsou značky Immergas, kde v rámci dlouhodobé spolupráce máme na všechny kotle nadstandardní pětiletou záruku. Společnost Immergas je jedním z největších výrobců plynových kotlů na světě.

Výnos z investovaných prostředků v této oblasti pro FGV Investment a.s. je 15 % p.a. po započtení neplatičů (1,6 %).


Výroba tepla, bytové kotelny

Jedná se o financování plynových kotlů a kotelen jako funkčních celků, a to především pro bytová družstva, školy a školky. Průměrná hodnota jedné instalace je 679 290 Kč. Zde se instalovaná technologie liší případ od případu.

Výnos z investovaných prostředků v této oblasti pro FGV Investment a.s. je 17 % p.a.

Chci více informací

3 hlavní pilíře,

na kterých nejvíce zhodnocujeme peníze našich klientů

Výroba tepla

Pomocí promyšlené modernizace tepláren, které sami provozujeme, dosahujeme během celého roku stabilních zisků.

Program plynový kotel

Zákazníkům, kteří si z nejrůznějších důvodů nemohou pořídit vlastní plynový kotel, nabízíme službu plynový kotel v ceně plynu.

Development

Hlad po kvalitním bydlení je stále větší. Výstavbou v lokalitách, o které je zájem, zhodnocujeme úspěšně peníze našich klientů.

Kontaktujte nás