VOLEJTE +420 774 965 727

Soukromá mateřská škola Veselá opička s.r.o.

Soukromá mateřská škola Veselá opička s.r.o. je soukromá mateřská škola zařazena do rejstříku škol a školských zařízení. Jedná se o školské zařízení s kapacitou třiceti dětí rozdělených do dvou tříd (mladší děti 2,5 – 4 roky a starší děti 5 - 6, popřípadě 7 let). V důsledku menšího počtu dětí si můžeme dovolit individuální a kvalitnější péči o děti. V mateřské škole se bude kvalifikovaným personálem vyučovat anglický jazyk (pro starší děti 3x týdně a pro mladší děti 2x týdně). Budeme děti vzdělávat a vychovávat k ochraně přírody. Díky vlastní zahrádce si mohou vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu, kterou mohou později zpracovat. Budeme děti vzdělávat a vychovávat k ochraně přírody. Naše školka se stane pro děti ideálním prostředím.

Díky větší pracovní a časové vytíženosti rodičů bude otevírací doba naší mateřské školy nestandardní, a to pondělí až pátek od 5:30 do 18:30. Podle zájmu rodičů bude možnost prodloužit otevírací dobu i o sobotu. Samozřejmostí je fungování i o prázdninách. Jídlo bude dováženo ze základní školy a v mateřské škole připravováno pomocí výdejny. O bezpečnost a vzdělávání dětí se bude starat vysoce kvalifikovaný personál, který bude děti vzdělávat dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. FGV Invetsment a.s. vlastní pozemek a budovu školy. Tu dlouhodobě pronajímá společnosti Veselá opička s.r.o., která je provozovatelem školského zařízení. Letos v září začíná první školní rok. Kapacita školky je plně obsazena.

Aktuální rozložení investovaného kapitálu v tomto projektu

Objem umístěných prostředků FGV Investment a.s. 6,7 mil. Kč.

 

Výnos z investovaných prostředků v této oblasti pro FGV Investment a.s. je 12 % p.a.

 

Chci více informací

3 hlavní pilíře,

na kterých nejvíce zhodnocujeme peníze našich klientů

Výroba tepla

Pomocí promyšlené modernizace tepláren, které sami provozujeme, dosahujeme během celého roku stabilních zisků.

Program plynový kotel

Zákazníkům, kteří si z nejrůznějších důvodů nemohou pořídit vlastní plynový kotel, nabízíme službu plynový kotel v ceně plynu.

Development

Hlad po kvalitním bydlení je stále větší. Výstavbou v lokalitách, o které je zájem, zhodnocujeme úspěšně peníze našich klientů.

Kontaktujte nás